TX Metronews - шаблон joomla Продвижение
یکشنبه, تیر 05, 1401

حل مشکلات شهرک های صنعتی تهران تا دو سال دیگر

از ابتدای سال ۹۸ یک حرکت جهادی آغاز شده و برنامه ریزی ما این است که تا دو سال دیگر تمامی مشکلات شهرک‌های صنعتی تهران را برطرف کنیم.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي تهران ،صابر پرنیان در نشست صمیمی وزیر صمت با صنعتگران و تولیدکنندگان شهرک صنعتی شمس آباد افزود: مهمترین مشکل شهرک‌های صنعتی در استان تهران کمبود زیرساخت هاست و ما برای برطرف کردن این مشکل یک حرکت جهادی را شروع کرده ایم تا زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی را تأمین کنیم.
وی گفت: در سه ماهه اول سال ۹۸ تاکنون ۲ و نیم برابر ۱۷ ماه گذشته طرح‌های زیرساختی در شهرک‌های صنعتی را آغاز کردیم و برای مثال در شهرک صنعتی شمس آباد که سال گذشته تنها ۱۱ میلیارد تومان بودجه شهرک سازی اختصاص پیدا کرده بود امسال تاکنون ۷۰ میلیارد تومان بودجه شهرک سازی تخصیص داده ایم.
مدیر عامل شهرک‌های صنعتی استان تهران افزود: هدف ما این است که تا دو سال آینده تمامی مشکلات زیرساختی شهرک‌های صنعتی را برطرف کنیم و برای انجام این کار یک حرکت جهادی را از ابتدای سال ۹۸ شروع کرده ایم.
پرنیان گفت: در حوزه تأمین آب شهرک‌های صنعتی ما در سازمان شهرک‌های صنعتی استان تهران برنامه ریزی کرده ایم که در سال ۹۸، پانصد لیتر آب پایدار در ثانیه به شهرک‌های صنعتی تزریق کنیم و همچنین در حوزه برق هم تا انتهای سال ۹۸، صد و ۵۰ مگاوات به شهرک‌های صنعتی تزریق خواهد شد.

BT Floater